Fruits’n’Sevens

Fruits’n’Sevens

Szukając ciekawego automatu hazardowego, trudno jest pominąć Fruits’n’Sevens. Jest to jedna z ciekawszych gier hazardowych, dostępnych w katalogach kasyn internetowych. Świetna oprawa graficzna, efekty wizualne, oraz udźwiękowienie, to tylko niektóre z plusów, jakimi przedstawia się Fruits’n’Sevens.

Gracze Fruits’n’Sevens mogą liczyć na prostą, lecz wciągającą formę rozrywki, jaką prezentuje ta gra hazardowa. Nowoczesne podejście graficzne, sprawiło iż Fruits’n’Sevens wyróżnia się na arenie gier typu automaty hazardowe, dzięki czemu mamy możliwość skorzystania ze świeżego pomysłu. Motywem przewodnim gry hazardowej Fruits’n’Sevens są oczywiście owoce, oraz liczba 7. Uzyskując liczbę 777 w naszych bębnach, będziemy mogli liczyć na największy z dostępnych Jackpotów. Jeśli jednak nasze bębny będą wykazywać owoce, wtedy również możemy liczyć na wysokie wygrane, oraz mnożenie naszych wygranych, na zasadzie bonusów które dostaniemy do naszej dyspozycji.

Jak grać w Fruits’n’Sevens?

To bardzo proste. Do naszej dyspozycji oddawany jest typowy jednoręki bandyta. Dzięki temu, niektórzy będą z pewnością znać ten układ, co pozwoli im na szybkie rozpoczęcie rozgrywki.

Zaczynając od lewej strony, do naszej dyspozycji oddawana jest łączna ilość kredytów, które posiadamy. Oznaczenie Lines świadczy o ilościach linii które będą uwzględniane podczas prowadzenia gry. Znacznik Set/Line oznacza kwotę, która jest ustawiona na każdą z przypadających nam linii. Jeśli wiec postawimy kwotę 1zł na każdą linię, mając 5 linii do naszej dyspozycji, wtedy nasz zakład wynosi łącznie 5zł. Kwota pobierana jest z łącznej ilości kredytów, które są odzwierciedleniem dla złotówek, bądź waluty euro która występuje często w kasynach.

Oprócz tego, do gry potrzebne będą nam przyciski ”Start” oraz ”Hold”. To właśnie one odpowiadają za rozpoczęcie rozgrywki, oraz za zatrzymywanie poszczególnych bębnów. Do naszej dyspozycji oddawane są również przyciski takie jak ”Auto play” które pozwalają na zdalne sterowanie grą przy danej liczbie zagrań, którą ustawiamy sami.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.