WebMoney

WebMoney

Portfel internetowy WebMoney jest w internecie coraz chętniej wybierany i to nie bez powodu. Prawdą jest bowiem fakt, iż WebMoney jest jednym z najbardziej bezpiecznych systemów wymiany walut, przesyłania pieniędzy oraz ich przetrzymywania. Wszystko za pomocą specjalnie dołączonego do systemu oprogramowania, które instalujemy an naszym komputerze.

To właśnie bezpośrednie oprogramowanie sprawia iż możemy jeszcze lepiej korzystać z potencjału przesyłania rożnego rodzaju walut w światowej sieci internetowej. Jest to świetny pomysł, który do dnia dzisiejszego nie wprowadziła większość portfeli internetowych, dlatego tym bardziej należy się uznanie dla WebMoney. Jego struktura również robi na nas odpowiednio dobre wrażenie, oraz sprawia iż jesteśmy zainteresowani jego wykorzystaniem.

System ten pozwala bowiem nie tylko na płacenie za odpowiednie usługi w internecie, takie jak na przykład zasilanie kont kasyn internetowych, bądź przykładowo korzystanie z usług lub produktów sklepów internetowych. WebMoney to również swobodna możliwość wymiany rożnego rodzaju walut między samymi użytkownikami tego systemu, którzy mogą bez problemu wymieniać się różnymi walutami, które obsługuje system WebMoney.

Wymiana waluty

Jeśli chodzi o wymianę waluty, to jest ona wymieniana według średniego kursu. Sam system ma jedną wadę, która dla niektórych Polaków może mieć znaczenie. System do tej pory nie doczekał się Polskiej wersji językowej, co jednak nie wszystkie osoby odrzuci. Jego zakres bezpieczeństwa, szerokość funkcji, oraz poziom zaawansowania sprawia iż mamy do czynienia tutaj z bardzo ciekawym portfelem internetowym o bardzo wysokich możliwościach.

Opłaty za transakcje

Niestety WebMoney pobiera opłaty za wykonywane przez nas transakcje. Co prawda opłata jest niska, albowiem sięga 0,8% każdego naszego przelewu, lecz pomimo wszystko musimy z taka kwotą się liczyć również w momencie, kiedy to dokonujemy większych transferów pieniędzy. Pomimo wszystko warto jest robić przekazy finansowe przez system WebMoney, który jest bezpieczny i wygodny.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.