Speedcard

Speedcard

Metoda płatności, jaką jest serwis Speedcard, pozwala zarówno na dokonywanie depozytów jak i wypłat z kasyna internetowego na swój osobisty rachunek bankowy. Jest to zatem wygodny sposób na dokonywanie wielu różnych transakcji za pośrednictwem tylko jednego konta.

Serwis Speedcard oferuje swym użytkownikom wiele przydatnych atrakcji, takich jak :
- standardowo – konto online
- kartę płatniczą Visa
- kartę wirtualną Visa
- przelewy pieniężne w obydwie strony
- a także sklep internetowy

Czym właściwie jest Speedcard?

Speedcard, to nic innego jak elektroniczny portfel, czyli jedna z najbardziej popularnych metod przepływu gotówki, pomiędzy kasynem, a klientem. Bezpośrednio z kontem związana jest karta prepaidowa, której używamy do kontrolowania środków, wpłat i wypłat w systemie zarówno online jak i offline.

Osoby posiadające konto Speedcard Direct Account otrzymują kartę Visa, która jest akceptowana przez większość bankomatów z całego świata. W wybranych serwisach jest możliwość zapłaty bezpośrednio z konta, trzeba jednak najpierw zwrócić uwagę, czy serwisy te posiadają status Speedcard Partner Merchant.

Do konta może być również podarowana wirtualna kart Visa, jednak jest ona płatna – około 2 Euro. Suma ta nie jest duża, a pozwala na wygodne płatności internetowe w wielu firmach internetowych, dzięki czemu możemy zaoszczędzi sporo czasu.

Płatności Speedcard w kasynach sieciowych

Kasyna internetowe, które w swojej palecie możliwości wpłat i wypłat posiadają również system Speedcard, akceptują wpłaty natychmiast po zrealizowaniu transakcji. Wygrana również wypłacana jest momentalnie, bez oczekiwania na zaksięgowanie, za co klienci kasyn z pewnością będą wdzięczni. Środki z wygranych dostępne ”od reki” z pewnością ucieszą każdego gracza. Szczegółowe warunki korzystania z tej właśnie metody, w zależności od kasyna mogą się nieco różnić, dlatego należy się z nimi zapoznać wcześniej, przed wyborem metody depozytu i wypłaty.

Korzystanie z e-portfela Speedcard jest dogodną metodą na jednoczesne dokonywanie wpłat i wypłat, dzięki czemu gracze nie muszą wybierać osobnej metody do tychże działań.Ogromnym plusem jest również błyskawiczne zatwierdzanie przelewów, bez oczekiwania na zaksięgowanie.

Minusem może okazać się zaś prowizja w wysokości 3,5%, jednak występuje ona tylko i wyłącznie w przypadku doładowywania konta kartą. Ogólne zalety serwisu zatem i tak przemawiają za jego użytecznością.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.