Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Gra Lucky Lady’s Charm Deluxe jak sama jej nazwa może wskazywać, jest głównie dedykowana kobietom, które mogą mieć również potrzebę zagrania w gry hazardowe. Jak możemy się również spodziewać, ten automat hazardowy, jest uproszczony i przygotowany w słodkiej, różowej oprawie graficznej, która z pewnością wpadnie w oko wszystkim kobietom, które mają ochotę na odrobinę hazardu w najlepszym, kobiecym wydaniu.

Dokładnie, Lucky Lady’s Charm Deluxe prezentuje bardzo kobiecy układ, oraz jasno pokazuje, iż jest to gra dedykowana właśnie kobietom. Na jej planszy znajdziemy piękną i charakterystyczną blondynkę, która będzie naszą największą kartą przetargową – w końcu to kobiecość powinna być najbardziej opłacalna.

Oprócz tego, warto jest zwracać uwagę podczas rozgrywki na monety, oraz litery i liczby, albowiem to właśnie one będą przybliżać nas do wygranej, oraz do mnożenia naszych wygranych przez odpowiedni mnożnik.

Jak grać?

Kobieca gra hazardowa nie wyróżnia się niczym innym, od innych automatów hazardowych. Co prawda prezentuje się lepiej, oraz wygląda pod względem kosmetycznym o wiele lepiej niż większość dostępnych gier. Z samych jednak reguł Lucky Lady’s Charm Deluxe, nie sprawia żadnych problemów, albowiem jest to 3 bębnowy jednoręki bandyta, który w internecie jest jeszcze bardziej przyjazny i prosty w obsłudze.

Chcąc zacząć grę, wystarczy nacisnąć przycisk Play. Chcąc zatrzymać bębny, należy przycisnąć przycisk Hold umiejscowiony pod danym bębnem. Jeżeli chcemy zwiększać nasze zakłady, zwiększamy poziom kwoty w polu Stake. Jeżeli natomiast chcemy zwiększyć ilość linii, wystarczy dotknąć „+” przy nazwie Lines.

Jeżeli sama rozgrywka nas już znudziła, możemy spróbować grania automatycznego. Jest ono jeszcze bardziej wygodne a wygrywanie wtedy staje się proste, łatwe i co najważniejsze wygodne. Aby móc rozpocząć automatyczną grę, należy nacisnąć na przycisk Auto Spin, upewniając się wcześniej, iż mamy ustawioną odpowiednią ilość zakładów, które będą automatycznie się realizować.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.