Książki o BlackJack

Książki o BlackJack

Pozycji obowiązkowych dla fanów Black Jacka, oraz dla osób chcących się go nauczyć dziś nie brakuje. Na terenie samych Stanów Zjednoczonych wydano już ponad 100 książek poświęconych tej grze hazardowej. W Polsce kilka z nich doczekało się swojego przetłumaczenia. Inne natomiast są dostępne jedynie w wersji Angielskojęzycznej. Skupmy się jednak na tym, które Książki o BlackJack warto jest wybrać aby móc cieszyć się bogatym zbiorem informacji na temat gry BlackJack.

Propozycja numer 1 – „The World’s Greatest Blackjack Book” – można śmiało powiedzieć iż jest to podstawowy podręcznik dla osoby która chce się uczyć liczenia kart w Black Jacku. Nie chodzi tutaj o typowe liczenie, lecz o zaawansowane systemy liczeń które przedstawione są w książce. Książka napisana została przez znanego gracza, który przez BlackJack ustawił swoje życie w bardzo dobrym kierunku. Oprócz tego, jest to świetny zestaw porad, który jest dedykowany młodym graczom – książka opisuje również wiele aktualnych strategii i ciekawych pomysłów mogących w całkowicie legalny sposób przybliżyć nas do wygranej w grze BlackJack.

Propozycja numer 2 – „Blackjack Bluebook” – gracze hazardowi, tak samo jak informatycy mają swoje „niebieskie”, „zielone” lub inne księgi które wychwalają i które są dla nich świetnym podłożem informacyjnym. Książka o nazwie Blackjack Bluebook jest dziełem mającym 3 etapy rozgrywki, które są opisywane w najbardziej wyczerpujący sposób, przy czym odpowiedni styl Książki o BlackJack pozwala nam na jasne zrozumienie tego, co jest nam przekazywane. Książka została napisana przez znanego pokerzystę, który ma również wielkie doświadczenie w grze BlackJack. Warto dodać iż sama książka przyjęła się tak dobrze iż tuż po wydaniu jej w 1996 roku, już 2 lata po doczekała się swojego ponownego wydawania i przekazania do obrotu. Dziś jest to wielki bestseller w zakresie Black Jacka. – pozycja obowiązkowa dla każdego nowego gracza, który chce przeanalizować każdy etap rozgrywki jaki ma miejsce w grze BlackJack.

Propozycja numer 3 – „Blackjack Attack: Playing The Pro’s Way” – to kolejny, świetny tytuł jaki został wydany na rzecz gry BlackJack. Książka która również doczekała się 2 swoich wydań, które w wypadku drugiej wersji polecane jest po pierwsze z uwagi na fakt, iż posiada o ponad 200 stron więcej niż od swojego pierwotnego materiału, oraz jest pod wieloma względami wersją poprawioną i udoskonaloną. Blackjack Attack: Playing The Pro’s Way to książka gracza karcianego z ponad 25-letnim doświadczeniem, który o Black Jacku jak sam twierdzi, wie wszystko. Wiele świetnych lat, przedstawiło mu spore perspektywy w zakresie rozgrywki. Dziś dzieli się nie tyle co swoimi przeżyciami, co systemami analiz, własnymi metodami liczenia kart, oraz wieloma innymi ekskluzywnymi poradami, których nie spotkamy nigdzie indziej – również w internecie.

Ostatnia propozycja – „Blackjack: A Winner’s Handbook” – ta książka jest jednym z najstarszych dzieł opisujących metody gry w Black Jacka. Jest to książka, która pierwszy raz ujrzała swoje światło dzienne w 1977 roku – nie musimy się jednak niczego obawiać, jest to bowiem aktualne dzieło z uwagi na fakt, iż książka doczekała się aż 3 wydań, przy czym ostatnie zostało upublicznione w 2001 roku. Dzięki temu, możemy korzystać zarówno z żelaznych zasad które od lat sprawdzały się w wypadku rozgrywki BlackJack, jak i również możemy skorzystać z serii świetnych porad, jakie oddawane są nam za pomocą najnowszego wydania, które najbardziej polecamy wszystkim zainteresowanym osobom.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.