Liczenie kart w Blackjack

Liczenie kart w Blackjack

Dostępna możliwość liczenia kart w rozgrywce BlackJack daje nam duże szanse na to, aby przechylić wygrane w naszą stronę. Jest to świetna propozycja dla każdej osoby, która chce jeszcze bardziej zgłębić tajniki gry w BlackJack, przez co będzie ona jeszcze lepsza do wykorzystania w praktyce.

Co prawda kasyna z góry mają przewagę nad nami w wypadku rozgrywek .Pomimo wszystko, możemy sami je zmniejszać poprzez perfekcyjną technikę liczenia kart, które wpływa na zmniejszenie przewagi kasyna, a w wielu wypadkach również przeniesienie szali na naszą stronę.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż dziś istnieje nadzwyczaj dużo technik do liczenia naszych karty. Możemy liczyć w szybki i prosty sposób, jak i również w bardziej zaawansowany. Warto jest jednak zacząć od podstaw w tym temacie. Opanowując coraz lepiej techniki liczenia kart, będziemy widzieć progres w naszej rozgrywce hazardowej.

Grając w internecie stwarzamy sobie przewagę w liczeniu, albowiem nasze ruchy na ogół nie są liczone, a na pewno już nie drastycznie. Dodatkowo nie mijamy się ze spojrzeniami innych graczy a kasyno internetowe nie posiada monitoringu który spogląda nas nas. Nasze wyniki liczeń możemy więc zapisywać na kartce, co pozwoli nam na dokonywanie głębszej analizy, oraz na lepsze zapamiętywanie naszych wszelkich spostrzeżeń.

Podstawowy system liczenia kart Hi-Lo

Podstawa nie znaczy jednak niczego, co mogłoby się nam nie przydać. Wręcz przeciwnie, mówimy tutaj o prostym i skutecznym sposobie liczenia kart. Już przy dobrym stosowaniu tej strategii liczenia, będziemy mogli zwiększyć swoją szansę na wygraną.
Należy dodać iż korelacja zakładów (skuteczność zakładów w oparciu o Liczenie kart w Blackjack Hi-Lo) wynosi 97%.

Powyższy system kart Hi-Lo opiera się na założeniu, iż każda karta ma 3 wartości.
2 – 6 = +1
7 – 9 = 0
10 – A = -1

Dodając sobie w ten sposób cały zakres dostępnej talii, wyjdzie nam końcowy wynik 0. Dzięki tej metodzie będziemy w stanie określić przeważanie zakresu kart wysokich, bądź niskich. Jeżeli posiadamy w połowie talii wysokie wartości, to znaczy że w talii pozostało więcej 10, figur i asów niż niskich kart.

Daje nam to do myślenia ? Oczywiście – dzięki temu jesteśmy w stanie określić iż przy następnym rozdaniu powinniśmy wstrzymać się z naszym podbijaniem, czego może nie wykonać nasz przeciwnik i przy swoim podbiciu łatwo przeskoczy on wartość 21, a my wygramy szybko nasze rozdanie.

Jeśli jednak w talii mamy do czynienia z przewagą niskich kart a nasz układ jest również niski, wiemy iż warto jest go podbijać, tak aby zwiększyć swoją przewagę i przybliżyć się do wartości kart równej 21.

Posiadając w talii więcej 10-asów wtedy mamy większą szansę na nasze wygrane w danym rozdaniu. Mając tą informację na uwadze, możemy spokojnie podwajać nasz zakład, co jest kolejnym plusem liczenia naszych kart. Dzięki temu, mamy większe prawdopodobieństwo iż to właśnie krupier przekroczy układ 21 punktów, przy czym sam siebie wyeliminuje z rozgrywki.

Jak widać, metoda liczenia kart, może przynosić konkretne efekty!

Kategoria operatorów gier i ich oprogramowania została stworzona z myślą o nowych graczach, którzy chcą poznać dokładnie struktury kasyn internetowych, oraz dostępnego w nich oprogramowania. Zobacz którzy producenci gier, tworzą gry dostosowane do Twoich oczekiwań. Dzięki temu, w prosty sposób poznasz gry hazardowe, które zapewniają największy zarobek, oraz możliwość świetnej zabawy.

Dodatkowo, poznasz dzięki odpowiednim działom wiele znanych, licencjonowanych gier hazardowych, które można spotkać na rynku. Dowiesz się również w jakich kasynach masz szansę je spotkać i zagrać w nie. Dlatego też nie czekaj, dowiedz się więcej na temat oprogramowania i wybierz dla siebie najlepsze gry hazardowe, dzięki którym postawisz na najwyższą jakość.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.