Novomatic

Novomatic

Firma Novomatic jest bez wątpienia jednym z liderów w branży oprogramowania hazardowego, oraz sprzętu który gości w kasynach naziemnych. Firma która została założona już w 1980 roku w Austrii, dziś jest uważana za jedną z najbardziej dochodowych marek która współpracuje z ponad 40-toma najlepszymi firmami w świecie dzisiejszrgo hazardu. Dzięki temu, ten wielki gigant posiada udziały w wielu kasynach internetowych oraz naziemnych, gdzie dostarcza swoje sprzety aż do ponad 80 krajów, które zainteresowane są sprzetem tej firmy.

Wielki gigant na rynku

Nie da się ukryć, iż firma Novomatic jest na rynku jedną z najbardziej rozwijających się firm. Zatrudnia ona dziś na calym świecie ponad 19 tysięcy pracowników, co jasno pokazuje iż jest to firma z wielkimi walorami, która jest w stanie szybko się rozwijać i zapewniać cały czas wysoką jakość oferowanych przez siebie produktów.

Jeśli chodzi o udziały firmy na rynku, to największe posiada ona z pewnością na terenie Unii Europejskiej, gdzie współpracuje z najwiekszą ilością kasyn, umiejscowioną w najwiekszej ilości Państw. Oczywiście w Polsce jak najbardziej możemy spotkać automaty, oraz kasyna wyposażone w sprzęt od firmy Novomatic.

Nie tylko kasyna…

Firma Novomatic może się nam pochwalić nie tylko dobrym zakresem gier hazardowych, które dziś spotykają się z wielkim uznaniem fanów na rynku. Oprócz tego, możemy również wspomnieć o zakładach sportowych które również oferowane są przez Novomatic. W Austrii firma zainwestowała w ponad 90 lokalnych punktów, które pozwalają nie tylko na obstaiwanie poszczególnych spotkań sprotowych, lecz również zapewniają możliwość wygodnego oglądania wyświetlanych spotkań sportowych, na wielkich ekranach przygotowanych dla klientów tej firmy. Pokazuje to jasno, iż Novomatic w swoich planach jest uniwersalny i stawia na wszystkie warianty hazardu.

Promowanie bezpiecznej gry

Oprócz tworzenia zaawansowanych aplikacji i gier do kasyn, firma Novomatic skupia się równeiż na problemach związanych ze światem kasyn. Jak wiadomo, firma Novomatic stara się edukować i wspierać edukacje swoich graczy, oraz pracowników którzy mają szeroki kontakt z hazardwem. Wszystko po to, aby odpowiednio zmniejszać rosnącą falę osób uzależnionych od hazardu. Jak twierdzi sama firma, jest to jej jednym z ważnych celów, który dzis sobie stawia, dlatego też firma Novomatic postawiła na bardzo dobre zabezpieczenia w slotach hazardowych które produkuje, dzięki czemu eliminowani z rozgrywki są szybko gracze niepełnoletni, oraz osoby które nadużywają hazardu. Jest to w praktyce pokaz działań z którym utożsamia się bardzo mały procent producentów oprogramowania na dzisiejszym rynku.

Pomimo wszystko, mozemy jasno zwrócić uwagę na to, iż akurat Novomatic jest firmą kompleksową, która stawia na prawdziwy rozwój hazardu, oraz zapewnienie bezpieczeństwa swoim graczom.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.