Systemy gry w Keno

Systemy gry w Keno

Keno to jedna z bardziej popularnych losowych gier liczbowych, w którą możemy zagrać w praktycznie każdym kasynie stacjonarnym, oraz sieciowym. Pomimo, iż w grze o wygranej decyduje przypadek, gracze mogą uczynić kilka kroków, ab nieco pomóc szczęściu i na własną rękę jak najbardziej przybliżyć się do wygranej. Aby tego dokonać, należy ściśle trzymać się specjalnych strategii, specjalnie opracowanych właśnie do keno.

Wybierz jeden stół i trzymaj się go

Rada może wydawać się śmieszna i nie mająca żadnego przełożenia na realną grę, jednak nic bardziej mylnego. Aby grać na poważnie i walczyć o jak najwyższe wygrane pieniężne, polecane jest granie przy jednym stanowisku. Krążenie pomiędzy różnymi stołami w poszukiwaniu tego, który nagle przyniesie nam spektakularne zwycięstwo nie ma najmniejszego sensu, a może jedynie powodować roztargnienie i brak skupienia na grze samej w sobie.

Stawianie na odpowiednie liczby

Pomimo że keno to losowa gra liczbowa, w której wygrane uzależnione są od przypadku, występuje pewne zjawisko, które warto wykorzystać. Chodzi o tak zwane gorące liczby, czyli te, które wypadają wyjątkowo często. Dzięki rachunkowi podobieństwa, każdy z nas może przeprowadzić krótkie badanie, chociażby przy użyciu zwykłej kostki do gry. Przy rzucaniu nią kilkanaście razy pod rząd, często zauważyć można że niektóre z liczb, wypadają wyjątkowo często. Idealnym dowodem na te właśnie tezę, może być chociażby spektakularna gra w ruletkę Josepha Jaggera w XIX wieku, który właśnie dzięki stawianiu zakładów na wybrane liczby, w krótkim czasie wzbogacił się o kilka milionów!

Przypadkowe numery kluczem do wygranej?

Całkowitą sprzecznością wyżej wymienionego sposobu na keno, jest odwrotne działanie – stawianie na liczby, które praktycznie nie pojawiają się na stole. Oczywiste jest, że każda z dostępnych w grze liczb, prędzej czy później musi się pojawić – a jeśli graczowi dopisze wyjątkowe szczęście i postawi właśnie na nią, wygrana będzie nie tylko spektakularna, ale także na pewno nie pozostanie bez echa, wywołując niemałą sensację i ukłucie zazdrości innych graczy.

Stawianie na swoje liczby

Każdy z nas z całą pewnością ma kilka swoich szczęśliwych liczb, które często przewijają się w jego życiu. Takie właśnie liczby często wykorzystywane są chociażby w Lotto, dlaczego więc nie mogą być wykorzystane w keno? Odpowiedź na pytanie dla jednych będzie prosta – moje szczęśliwe liczby na pewno prędzej czy później przyniosą mi szczęście! Zastanówmy się jednak na tym, czy nie warto postawić na bardziej pewne strategie, na których faktycznie opiera się część odnoszących sukcesy graczy. Z pewnością gorące liczby, czy nawet przypadkowe liczby, mogą w tej akurat grze okazać się dla nas nieco bardziej sprzyjające.

Każdy użytkownik kasyna, który wiąże swoje nadzieje z gra na poważnie i zarabianiu, powinien przetestować różne strategie Keno i dobrać tę najbardziej odpowiednią dla siebie, która po prostu najlepiej się sprawdzi.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.