Systemy gry w ruletkę

Systemy gry w ruletkę

Wygrywanie w ruletkę przy pomocy systemów gry jest jak najbardziej możliwe. Dziś wielu graczy patentuje i wykorzystuje przeróżne systemy do gry, które przynoszą im oczekiwane sukcesy. Jak wiadomo, nie wszystko zależy od systemu gry, lecz jest on z pewnością czynnikiem, który może nam dać odpowiednią przewagę w naszej rozgrywce hazardowej.

Systemów gry dla ruletek jest cała masa, dlatego też zdecydowaliśmy się na przygotowanie opisu trzech rożnych systemów, które prezentują różny styl i w praktyce zapewniają przy tym wszystkim wysoką skuteczność. Różne style sprawdzają się w rożnych miejscach, dlatego niektóre systemy gry w ruletkę jak twierdzą sami gracze, warto jest próbować szczególnie w kasynach naziemnych, gdzie ich skuteczność potrafi być często większa niż w wypadku ruletki internetowej.

System Martingale

System Martingale jest uważany za jedną z najstarszych strategii dotyczących jakiejkolwiek gry hazardowej. Został on opatentowany w XVIII wieku we Francji, gdzie pierwotnie był przypisywany grze ”orzeł czy reszka” gdzie nasza szansa na zwycięstwo liczy 50%. Szybko jednak przeniesiono ten system do ruletki, gdzie również mamy 50% możliwości na trafienie naszego zakładu, wybierając pole czarne lub czerwone. Do dziś ten system jest chętnie wykorzystywany przez wielu profesjonalnych i zawodowych graczy w ruletce.

System tej gry zakłada że pierwszą rundę stawiamy np. 10Zł na wybrany kolor (może to być czarny a może czerwony). Kiedy tylko wygramy, mamy już 20zł. Jeśli jednak przegrywamy, uaktywniamy System Martingale.

Nasza 1 stawka która obstawiona byłą na kolor czarny, została przegrana wynosiła 10zł, dlatego aby system zwrócił nam nasze środki:
2 zakład opieramy na kwocie 20zł – również kolor czarny – w wypadku przegranej
3 zakład opieramy na kwocie 30zł – również kolor czarny – w wypadku przegranej
4 zakład opieramy na kwocie 40zł – również kolor czarny – w wypadku przegranej
5 zakład opieramy na kwocie 50zł – również kolor czarny – w wypadku wygranej

Nasz system zwraca nam jak widać środki i jesteśmy na 0zł – teraz możemy próbować od nowa inwestować tak, aby móc wygrać kolejne środki, którymi jesteśmy zainteresowani. System można wykorzystywać cały czas, aż do uzyskania efektu wejścia na 0 – wtedy możemy zmienić już kolor i próbować od początku!

System Parlay

System Parlay to tak zwana piramida. Piramida która daje nam szybki i realny zysk w rozgrywce w ruletkę, bez względu na jej rodzaj. W wypadku tego systemu chodzi o prostą zasadę – granie cały czas tego samego koloru. Kiedy wygrywamy, stawiamy stawkę początkową + to co wygraliśmy również na ten sam kolor. Kiedy przegrywamy nasz zakład, musimy rozpocząć naszą piramidę od samego początku.

Jeśli chodzi o długość rozgrywania tej progresji to wszystko zależy od naszego funduszu i możliwości. Mamy w każdym razie pewność iż zawsze, prędzej czy później odbijemy się do zera. Optymalna progresja to minimum 4 postawione zakłady. Mało kiedy zdarza się, iż biorąc 1 kolor powyżej 4 razy, nasz zakład jest przegrany.

Stawiając 1 raz na czarny kolor 2 złote … wynik czarny = wygrana 2 złote
Stawiając 2 na czarny kolor 4 złote … wynik czarny = wygrana 4 złote
Stawiając 3 na czarny kolor 8 złote … wynik czarny = wygrana 8 złote
Stawiając 4 na czarny kolor 16 złotych … wynik czarny = wygrana 16 złotych
Początkowy wkład to 2 złote, przy czym tą kwotą tylko ryzykujemy. Kiedy wygrywamy, nasze wygrane idą w taki sposób 2 + 4 + 8 + 16 = 30.

System Fibonacciego

W tym systemie pierwsza stawka wynosi 4zł, lub po prostu 4 euro, jeśli gramy tą walutą. W momencie wygranej, osiągamy zysk równy kolejnych 4złotych/1euro. Wtedy nasza gra zaczyna się od początku. Jest jednak duże prawdopodobieństwo iż teraz możemy przegrać, tak więc w wypadku przegranej zapisujemy sobie pierwszy numer ciągu – czyli stawkę 1 zakładu. Kolejne przegrane również zapisujemy, tak samo jak ich wartości i dodać do naszej kolejnej stawki tyle ile wynosi kolejna przegrana z zakładu. Kiedy wygrywamy, skreślamy postawione kwoty i zaczynamy od samego początku naszego systemu. System kończy się w momencie, kiedy wychodzimy na 0 i kontynuujemy rozgrywkę poprzedzająca kolejne wygrane i zarobek na czysto.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.