Systemy gry w Blackjack

Systemy gry w Blackjack

Systemy rozgrywki w Black Jacku są dziś uznawane za bardzo istotne. To właśnie one potrafią nas przybliżać do upragnionych wygranych, którymi to jesteśmy zainteresowani. Dlatego też postanowiliśmy przygotować opisy 4 najbardziej znanych i najchętniej użytkowanych systemów używanych w grze BlackJack. Są one dość proste i powinien podchwycić je każdy nowy gracz. Warto jest sprawdzić 3 systemy i wypróbować je, bądź znaleźć z nich jeden najlepszy pomysł do naszej rozgrywki, który swoim stylem oraz swoimi zasadami nas interesuje.

Dziś systemy BlackJack są wykorzystywane przez wszystkich graczy. Od amatorów, aż po wielkich pasjonatów, oraz profesjonalistów którzy trafiają na zawody w Black Jacku. Warto jest się jest im przyjrzeć tym bardziej dokładnie i sprawdzić co nam oferują.

System Paroli

Wybierając System Paroli stawiamy na progresywne zwiększanie stawki podczas wygrania zakładu. Kiedy jednak przegrywamy nasz pierwszy zakład, zmniejszamy stawkę do momentu uzyskania swojego pierwszego zakładu. Kiedy dojdziemy do naszej pierwotnej stawki od której zaczynaliśmy, gramy na niej do momentu aż nie wygramy. Musimy jednak pamiętać przy tym systemie o tym, aby dostosować maksymalną stawkę do naszego zakresu funduszy, jakimi dysponujemy do naszej rozgrywki. Jest to ważne o tyle, iż możemy w pewnym momencie wpaść w problemy z wygrywaniem i rozsądne zarządzanie stawkami przyniesie nam w końcu upragnione wygrane.

System Parlay

Ten system nazywany jest również piramidą, albowiem swoimi zasadami nawiązuje właśnie do niej. Kiedy wygrywamy, wartość kolejnego zakładu musi być równa naszego pierwszego zakładu + tego co wygraliśmy. Czyli to co ugraliśmy podczas naszej pierwszej wygranej oraz nasz pierwotny zakład jest naszą kolejną stawką wyjściową. Warto pamiętać iż ten system nie zakłada od nas żadnego punktu ostatecznego, możemy go stosować do woli. Jak wiadomo, często małe stawki potrafią się odwdzięczać dużymi wygranymi, tak więc jeśli postawimy szybko duże stawki, możemy jak najbardziej trafić na naszą wygraną. Pamiętajmy jednak o ryzyku – nie jest to system dla małych kwot finansowych. Aby wykorzystywać ten system, musimy posiadać rozbudowany budżet.

System 1-3-2-6

Ten prosty system jest w oparciu o poniższy schemat który musimy zastosować, aby wygrywać:

Runda 1 – zakład 1x
Runda 2 – zakład 1x
Runda 3 – zakład 3x
Runda 4 – zakład 2x
Runda n – zakład 6x

Naszą rozgrywkę zaczynamy od początkowego zakładu, który nie wyróżnia się niczym w żaden sposób. Kiedy jednak wygrywamy, stawiamy 3 krotność pierwszej stawki, którą dla siebie dobraliśmy. Bez względu na to, czy wygraliśmy w drugim rozdaniu, w trzecim stawiamy dwukrotność naszego pierwszego zakładu. Ostatnia runda jest szczególnie dobrym zabezpieczeniem, szczególnie kiedy 2 lub 3 została przegrana – tym bardziej jeśli zostały przegrane obie. Wszystko z uwagi na fakt, że w 4 rundzie istnieje największe prawdopodobieństwo naszej wygranej, przez co stawiamy największą, albowiem aż 6-krotną stawkę początkową, która albo pozwoli nam wiele zarobić, albo odkuć się z poprzednich wygranych.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.