Zasady gry w Keno

Zasady gry w Keno

Keno to bardzo prosta gra liczbowa, podobna do popularnego lotto. W keno możemy zagrać zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i w specjalnych punktach naziemnych. Zanim przystąpimy do gry i zakupu kuponu, warto dowiedzieć się o co właściwi chodzi w tej grze i jak grać, aby rozgrywka okazała się jak najbardziej wydajna i pożyteczna dla nas samych.

Gra w keno – zawsze taka sama?

Zasady gier hazardowych zazwyczaj zawsze są takie same, niezależnie od miejsca, czy kraju w jakim gramy. Z keno jest jednak nie co inaczej.

W zależności od kraju, pewne szczegóły związane z samą w sobie rozgrywką, będą inne, natomiast same zasady gry w Keno, pozostają niezmienne:
Spośród sześćdziesięciu, do osiemdziesięciu numerów (w Polsce siedemdziesięciu) gracz losuje od piętnastu to dwudziestu numerów ( w naszym kraju dwadzieścia). Numery są zaznaczane na specjalnych kuponach, kupionych na przykład w kolekturze – gracz może zaznaczyć maksymalnie dziesięć numerów, jednak im większa liczba wybranych numerów, tym więcej z nich musi być trafnych, aby wygrana była możliwa. Zatem możliwości gracza są jak najbardziej proporcjonalne do przewagi punktu usługowego z którego korzystamy.

Zasady gry w Keno

Istotny jest fakt, że losowania keno, odbywają się w Polsce dokładnie co 5 minut, czyli w zasadzie w każdej chwili możemy zakupić i wypełnić kupon, aby za moment poznać wynik losowania. Niektórzy fani keno, kupują kilka kuponów z góry, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć szanse na wygraną.

Keno nie jest tak dobrze rozwinięte w naszym kraju, jak chociażby w Stanach Zjednoczonych, gdzie zagrać można w większości barów i pubów, do których wejdziemy.
Aby w Polsce zagrać w keno w jakimkolwiek barze, bez wątpienia trzeba udać się do większego miasta i dobrze poszukać.

Z czasem jednak powinno się to zmienić, gdyż głodni nowych rozrywek ludzie – nie tylko młodzi, na pewno chętnie zaczną korzystać z takiej właśnie gry.

Najwyższa z możliwych wygrana w Keno to aż sto tysięcy złotych – kwota kolosalna, biorąc pod uwagę, że sam kupon kosztuje zaledwie 2 złote

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.