Zasady gry w kości

Zasady gry w kości

Zasady gry w kości nie są z góry trudne do opanowania. Warto jest jednak wiedzieć iż właśnie parę elementów stanowi dla nas odpowiednie pole do manewru informacyjnego, które zapewni nam dostęp do uzyskiwania wiedzy, która pozwoli nam na wygrywanie. Aby dobrze radzić sobie w grze w kości, musimy zadbać o odpowiednie zarządzanie finansami podczas prowadzenia rozgrywki, posiadanie wiedzy na temat przykładowych systemów, oraz umiejętne obstawianie zakładów, które również wpływa na nasze wyniki.

Zaczynając od początku… Stawianie zakładów w grze w kości ma istotne znaczenie, albowiem możemy postawić na zakłady ”dobre” oraz na zakłady ”złe”. Oznacza to, iż kiedy prowadzimy naszą rozgrywkę w kości, coraz częściej myślimy iż zakłady będą się albo dublować, albo mieszać. Bez względu na nasze podejście, coraz trudniej z czasem jest nam panować nad elementami rozgrywki, dzięki czemu często sprowadza się ona do prowadzenia przykrywek na zakłady.

Czym są przykrywki? To bardzo prosta zasada, która pozwala nam na przykrycie naszego zakładu. Możemy ją zobrazować tekstowo w prosty sposób: Przykładowo stawiamy nasz zakład na reszkę = to jest mój pierwotny zakładach Za chwile jednak stwierdzam, iż wypadnie orzeł dlatego przy założeniu iż dałem na resztę 100% swojego zakładu, dokładam do drugiego, przeciwnego zakładu, 50% swojej pierwotnej stawki. W takim wypadku wynik bez względu jaki będzie, jest dla nas korzystny.

Jeśli wygrywa reszka, mamy 50% wygranej na czysto. Natomiast jeśli wypadnie orzeł, mamy 0% na czysto, lecz pomimo wszystko, nie jesteśmy w takim wypadku w żaden sposób na minusie, co jest najważniejsze dla nas z punktu prowadzenia naszej rozgrywki. Pamiętajmy również o zasadzie rzutu wyjściowego. Jeśli nasz rzut wypadnie na 7 lub 11 – jest to określane mianem naturalnego zakładu, wtedy ”pass line” wygrywa przy czym zakład ”don’t pass” przegrywa. Runda zostaje zakończona. Jeśli natomiast w rzucie wyjściowym wypadnie nam 2,3 lub 12 – znany jako CAPS, wtedy ”pass line” przegrywa a zakład ”don’t pass” wygrywa daną rundę. Może również w takim wypadku wyjść remis.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.