Zasady gry w ruletkę

Zasady gry w ruletkę

Ruletka to gra która jest uwielbiana przez każdego z bardzo prostego sposobu. Jej zasady gry są dla wielu bardzo proste i oczywiste. Ich nauka dla osoby kompletnie nieobeznanej w zakresie gier hazardowych jest niezwykle szybka i pozwala na uzyskanie szybkiej zdolności do gry. Nawet w momencie szukania różnic miedzy odmianami europejskimi, francuskimi i amerykańskimi, szybko załapiemy na czym polegają różnicę, oraz jak rozgrywać swoje zakłady.

Podstawa

Każda forma ruletki zaczyna się od wniesienia zakładów, które musimy odpowiednio przemyśleć i następnie potwierdzić. Kiedy nasza gra zostanie obstawiona przez wszystkich graczy obecnych przy stole, krupier informuje nas o blokowaniu możliwości zakładów i przechodzi do samej rozgrywki. Koło zostaje poruszone a kulka rzucona na jego przestrzeń – tak zaczyna się nasza rozgrywka.

Kulka musi przemieszczać się oczywiście w odwrotnym kierunku do kręcenia koła. Po zatrzymaniu się kulki na danym polu, krupier potwierdza czyjąś wygraną, bądź informuje iż wygrana nie padła w tym zakładzie. Wygrane są oznaczone, przy czym przegrane zakłady kończą zabraniem się obstawionej kwoty/żetonów ze stołu. Jeśli wygrywamy w danym zakładzie, odbieramy swoją opłatę i przechodzimy do kolejnego obstawiania.

Trochę porad

Pamiętaj o limitach które są zawarte w większości dostępnych dla nas stołów. To właśnie one mają duże znaczenie, podczas prowadzenia naszej rozgrywki. Należy pamiętać iż jeśli siadamy przy stole z dużymi limitami dla zakładów, to musimy być świadomi tego, iż powinniśmy obstawiać duże kwoty, tak samo jak i reszta graczy.

Tego typu stoły, jak można się domyślać nie są więc rekomendowane osobom z małym budżetem, który przy takich stołach szybko się nam ulotni. Jeśli liczymy na rozgrywkę dłuższą, lecz również i spokojniejszą, z pewnością znajdziemy stół z małymi limitami, który pozwoli nam na odpowiednie obstawianie przy graczach, którzy również obstawiają kwoty podobne do naszych.

Pamiętajmy również o samych zakładach, oraz o ich stopniach ryzyka. Jeśli dany zakład jest mocno opłacany, oznacza to iż jego prawdopodobieństwo jest znikome – oczywiście nie oznacza to, iż taki zakład nie ma sensu. Nie raz kasyno było świadkiem wielu ciekawych zakładów, które sprawiły iż gracze wygrywali wielkie pieniądze, stawiając na ślepo w dobrze płatne zakłady. Jeśli jednak mamy małe środki do gry, grajmy mało płatne, lecz stosunkowo pewne zakłady, których trafienie jest realne.

Recenzja serwisu hazardowego

Poszukując kompletnego katalogu gier hazardowych, oraz sugerowanych w necie kasyn, do tej pory gracz był skazany na poszukiwania w wielu pośrednich serwisach.